‘End of life’ Hitachi cpu’s plc EH150

Van onze fabrikant Hitachi – Japan hebben wij vernomen, dat t.g.v. het uit productie nemen van een essentiële chip, die door Hitachi ten tijde van de ontwikkeling van deze plc-cpu’s, nu al meer dan 12 jaar geleden, dat Hitachi zich genoodzaakt ziet, de productie hiervan eind 2019 te moeten stopzetten.

Hitachi zelf heeft deze chip bewust – na deze aankondiging – in grote aantallen ingekocht.
Hierdoor bent u in staat om deze plc-cpu’s alsnog op voorraad te leggen voor de komende jaren. Het betreft de plc-cpu’s types EH-104A, EH-208A, EH-316A en EH-548A.
Alle andere modules uit de gehele plc-reeks EH150 blijven gewoon leverbaar!
Al meerdere jaren levert Hitachi ook de EHV+ cpu’s. Deze zijn te programmeren met de stabiele programmeeromgeving Codesys en passen naadloos in de gehele EH150 reeks.

B3 industrie helpt u hier graag mee verder. In samenwerking met Hitachi kunnen wij u hiervoor trainingen aanbieden ter kennismaking met Codesys voor een gecontroleerde én soepele omschakeling van Actwin naar Codesys. Of het omprogrammeren van uw plc-applicatie door b3 industrie.

Voor meer informatie belt onze afdeling verkoop: 0416 – 695600.

 


Voor de Hitachi plc EH Micro geldt hetzelfde:

Ook in deze serie wordt gebruik gemaakt van deze essentiële chip.
Deze serie wordt daarom volledig vervangen door de EH Micro+.
Deze nieuwe generatie plc is programmeerbaar met het Windows georiënteerde Codesys.

De uitfasering van deze reeks plc’s is eind 2019, dus ook hiervoor geldt, dat u ruim de tijd heeft om een gedegen ‘plan-de-campagne’ te maken
voor b.v. een extra productie- en/of spare-voorraad en een veilige omzetting van de vertrouwde Hitachi plc-EH Micro naar de nieuwe generatie EH-Micro EHV+.

B3 industrie helpt u hier graag mee verder. In samenwerking met Hitachi kunnen wij u hiervoor trainingen aanbieden ter kennismaking met Codesys voor een gecontroleerde én soepele omschakeling van Actwin naar Codesys. Of het omprogrammeren van uw plc-applicatie door b3 industrie.

Voor meer informatie belt onze afdeling verkoop: 0416 – 695600.

 

Nieuwsbrief eind februari 2019